054-2284084חיפוש :

מנוע הטורבו שיניע אותך להגיע לשיאים | שושי פרל

אפתח בשאלה – כמה אתה מאושר בחייך בסולם של 1-10? האם אתה חי חיים מלאי תחושת הגשמה או שמא חיים של פספוס והחמצה? בהנחה שהתשובה לשאלה הינה פחות מ-10, מה חסר כדי שתהיה מאושר? מה חסר כדי שתגשים את עצמך?עיסוקך בחיים אינו העניין. בין אם אתה רופא, עורך דין, רואה חשבון, נהג מונית, איש עסקים או עקרת בית, מה שיאפשר לך להגיע לשיאים בכל תחום הוא תשוקה. אם אתה מחובר לתשוקה שלך לחיים, אתה תעשה מה שאתה עושה הכי טוב וגם תהנה מכל רגע. התשוקה היא המפתח לחיים מאושרים מלאי הצלחה והגשמה.

תשוקה היא היא המנוע, היא האש הפנימית אשר מניעה אותנו. היא גם מפתח הקסמים שיוציא לחופשי כל חלום נשכח בליבך, כל חלום הממתין ליום בו תהיה מוכן לומר – אני כאן כדי לחולל שינוי עכשיו! תשוקה אמיתי נובעת בליבנו. כאשר אתה נלהב לקראת משהו האתגרים שמופיעים אינם מפריעים, הם עשויים להאט את התקדמותך לזמן מה אך אין בכוחם לעצור אותך.
כאשר אתה קם בבוקר עם תשוקה אדירה לחיות אין דבר אשר יכול לעמוד בפניך. לאנשים עשירים, ולא רק בכסף, אלא גם עשירים בחברים, קשרים, אהבה, שלווה ובריאות יש תשוקה עצומה לחיים, הם אוהבים לחיות וסוחטים מהחיים כל רגע.

תשוקה לחיים מחברת אותך למי שאתה באמת, מביאה לעוצמה ויצירתיות, חיוניות והתלהבות. התשוקה מניעה לפעולה והרי מטרת כל אדם היא לצמוח, להתפתח ולגדול ובכך התשוקה היא המקור להצלחה.

מהי בעצם התשוקה הזו עליה אני מדברת? איך היא נראית? איך היא נשמעת? איך היא מרגישה? איך תוכלו לזהות אותה?

מהי המטרה שלך בחיים?מטרת החיים היא הנאה. הצלחה היא תוצר לוואי של ההנאה. כשאתה נהנה אתה עושה את מה שאתה עושה הכי טוב. אתה הגרסה הכי טובה של עצמך.אנשים רוצים לשלם לך המון כסף על מה שאתה עושה בהנאה. באיזה תחום פעילות בחיים אתה מרגיש כאילו אתה משחק להנאתך? איפה הזמן עף לך? שם התשוקה והאהבה לעשייה שלך.
תשוקה היא להתלהב מכל דבר קטן כגדול כמו שהיינו עושים כשהיינו ילדים, להסתכל על פרח יפה וצבעוני ולהתפעם בכל פעם מחדש. להתבונן בגודל האינסופי של הים ולהבין את עוצמתה של הבריאה (ללא שום קשר למי אתם מאמינים שיצר אותה). לתפוס שיש שפע בעולם ושאין לנו באמת בעיות חוץ מאלה שאנחנו ממציאים בעצמנו. תשוקה היא לקום בבוקר ולהרגיש התלהבות וחיוניות בכל תא ותא בגופנו, להנות מהקפה של הבוקר, להריח את הארומה ולומר -  איזה יום נפלא הולך להיות היום שהרי אני אהפוך אותו לכזה. הרצון לטרוף את העולם בביסים קטנים וגדולים, להנות מכל המתנות שיש לך החיים ולומר עליהם תודה. תשוקה היא אנרגיה מתפרצת אינסופית.

תשוקה לחיים זה לצחוק חזק עד שכואבת הבטן, לבכות מרוב אושר, אושר אשר מוקרן החוצה כמו ניחוח פרחים ומושך אליו את כל הדברים הטובים. שמחה והתלהבות מדברים קטנים גגולים היא זו שתמגנט לחייך דברים טובים, אנשים טובים, אירועים טובים. תשוקה לחיים זה להתאהב בחיים להתאהב העצמי, להבין שהכל אפשרי עבורי, להיות מוכנים לנסוע עד קצה העולם כדי לפגוש את האהבה והייעוד שלך בחיים, להתאהב בעשייה וגם באתגרים.

תשוקה לחיים נמצאת בכל מקום וזמן, היא נגישה לכולנו וזה רק עניין של בחירה! לכו כמה שנים אחורה לילדות שלכם... כילדים עשינו הכל בתשוקה. אכלנו, זחלנו, שיחקנו וצחקנו, כל זאת עם תשוקה ענקית לחיים. ואז משהו קרה, אירוע כלשהו, וקצת איבדנו את האהבה והתשוקה לחיים. 
מהי המטרה שלך בחיים ?מטרת החיים היא הנאה. הצלחה היא תוצר לוואי של ההנאה. כשאתה נהנה אתה עושה את מה שאתה עושה הכי טוב. אתה הגרסה הכי טובה של עצמך.אנשים רוצים לשלם לך המון כסף על מה שאתה עושה בהנאה. באיזה תחום פעילות בחיים אתה מרגיש כאילו אתה משחק להנאתך? איפה הזמן עף לך? שם התשוקה והאהבה לעשייה שלך.תשוקה והנאה הולכות יד ביד, הן שילוב מנצח שיוביל אותך להצלחה.

בחרתי להתאהב ולחיות את חיי בתשוקה לעשייה, לאתגרים, לחזון שלי ובעיקר – להתאהב בעצמי! אני מתנהלת בחיי כאישה מאוהבת, הכל אפשרי עבורי, אני לא מפחדת מהאתגרים שבדרך אלא מקבלת אותם באהבה, מודה על מה שיש לי ומאמינה שאשיג כל שארצה. מאמינה שמגיע לי לחיות באמת!

קח רגע והסתכל על עצמך.. האם אתה בוחר לחיות את חייך בתשוקה ואהבה? הבחירה שלך היא שתקבע אם תמצא אושר, שמחה והצחלחה בחיים שלך ובד בבד, האם תביא שמחה ואושר גם לאחרים.
אם כך... במה אתה בוחר?
בניית אתרים - טואול