054-2284084


בשנים האחרונות אני מאמנת אנשים לחיות מתוך תשוקה,התרגשות והגשמה.
ליצור מציאות חיים שהכי נכונה להם בשלל תחומי החיים בזוגיות,בעיסוק,מציאת כייון בחיים לגלות איפה התשוקה יצירת מערכות יחסים חברים ועוד...

לאורך השנים האחרונות הובלתי וממשיכה להוביל תהלכי אימון אישי וסדנאות קבוצתיות,המאפשרות למשתתפים בהם כמה דברים עיקריים
להפוך לגירסה טובה ביותר של עצמם,ללמוד ליצור תוצאות יוצאות דופן בחייהם בכל תחום,ללמוד לחיות נכון, לאהוב את האדם שמשתקף אליהם מהמראה לעלות ביטחון וערך עצמי,להפוך את חייהם ליצירת מופת.

לפני שנחשפתי לעולם האימון עסקתי בניהול חנויות תכשיטים בעסק משפחתי שהתמחה ביבוא,יצוא ומכירת תכשיטי זהב ויהלומים.הרוותחי הרבה כסף,חיי היו טובים ונוחים ונהנתי מרווחה כלכלית.למרות זאת הרגשתי שאלו לא החיים שאני רוצה לחיות.הרגשתי שאני חיה בכלוב של זהב.
היה לי משעמם,קמתי בבוקר עייפה מחכה רק שהיום יגמר. לא היה לי מושג איך יוצאים מכלוב הזהב. 

הייתי האשה הזאת שיודעת הכל,יותר טוב מכולם.הייתי זאת שעסוקה כל הזמן בלהתווכח ולהיות צודקת מתוסכלת ומרירה
עם מסכה של חיוך וצחוק מתחושה אחת לא הצלחתי להמנע והיא תחושה של הפיספוף וההחמצה הייתי בטוחה שככה זה וככה אני.
האנשים הכי חשובים לי בחיים,בני המשפחה שלי תפסו ממני מרחק.הייתי האדם הזה שהיום אני פוגשת הרבה כמותם בתהליכי האימון שאני מעבירה ומצילה להם את החיים ואת איכות החיים.

את דרכי בעולם האימון התחלתי עם מורה ענק בשם רובי שטיינאר בתהליך אימון ששינה לי את החיים מקצה לקצה הראה לי את האפשרות לחיות אחרת למדתי להפוך את חיי ליצרת מופת.למדתי בתשוקה ורעב אין סופי. הקדשתי אלפי שעות ללמוד ויישום הכלים והמיומנויות בחיי שאיפשרו לי לחיות באמת מתוך תשוקה אין סופית שמחה,התרגשות,אופטימיות וחיוביות. בלי מסכות ובלי בולשיט

בעקבות תהליך האימון שעברתי שיניתי בחיי הכל! שיניתי את העיסוק שלי. הקשר שלי עם הבעל והילדים התשנה לחלוטין,מקשר מרוחק כועס ועצבני לקשר חם אוהב ופתוח שיניתי את עיר מגוריי עברתי לתל אביב  אימצתי אורך חיים בריא. הורדתי 10 קילו ממשקלי,התחלתי לרוץ למרחקים ארוכים.אני מודעת היום למה שנכנס לי לפה ולמה שנכנס לי לראש.יצרתי וומשיכה ליצור בחיי קסמים.מאמינה ששינוי קטן בתחילת הדרך מאפשר ליצור שינויים גדולים בהמשך.

השליחות שלי לחבר אותך לעוצמה שקיימת בך לאמת שלך להפוך אותך לאמיץ מגשים ומחויב.להחזיר לך את השליטה והמשכות של חייך
לאפשר לך לחלום בגדול ולהשיג את המטרות והחלומות שלך.לחיות באמת.
בניית אתרים - טואול