054-2284084

עדנה זמיר, ציירת ומנחת סדנאות
למדתי להעריך את עצמי, להאמין בעצמי ורכשתי כלים פרקטיים להצלחהשירלי מור, מהנדסת תעשיה וניהול
התהליך איפשר לי לחיות באמת ולממש את הפוטנציאל שליטלי קסיס, מומחית לדימוי עצמי גבוה בקרב ילדים
גיליתי מי אני באמת, הפכתי לברורה יותר ובטוחה בעצמי. כיף לי. גיליתי מה הכיוון והתשוקה שלי בחיים.דנה גריידגי,בת 26,עובדת בבורסת היהלומים

מה שהביא אותי לתהליך האימון היה בעיקר חוסר מוטיבציה וחשק, בלבול בחיים ופחדים.

בעקבות התהליך ובאמצעות כלים אדירים שקיבלתי במהלכו, למדתי להכיר ולהתחבר לעצמי, לזהות דפוסי התנהגות אוטומטיים שמחבלים בי על מנת לשנותם. מה שגרם לי להפתח יותר לאנשים, לחדש קשר עם אבא שלי, למצוא זוגיות ולדעת איך להתנהל בה, להתגבר על פחדים שמנהלים אותי ולהסתכל על כל הדברים הטובים שיש לי בחיים, להעריך את מה שיש לי ואת מי שאני.

התהליך היה מאוד משמעותי עבורי. הוא גרם לי להכנס ללופ הזה של החיים בצורה אופטימית וזורמת ולא להיתקע על שטויות…

כל זה כמובן לא היה קורה בלי שושי המושלמת שהפכה מהר מאוד לחברה שכל מה שאני רוצה בסוף יום זה רק לשתף אותה ולדבר איתה. שושי גרמה לי להבין שהכל בסדר ואין ייאוש בעולם ושהכל אפשרי לכולם!! שימשה לי אוזן קשבת וכתף תומכת בכל שעה ובעיה.

התהליך מומלץ  ואפילו חובה לדעתי לכולם והוא המתנה הכי גדולה ושווה שאפשר לתת לעצמך (:רונן נבט,בן 38 ,ימאי

מה שהביא אותי שתהליך האימון זה תחושה של חוסר ביטחון עצמי שמתבטא בתסכול, כעס, האשמה כלפי אחרים וחוסר אמונה בעצמי.

תהליך האימון גרם לי להפסיק להאשים את עצמי ואת הסביבה שלי, להבין שהשינוי הוא רק בי, גרם לי להתעורר משנתי ולקחת אחריות מלאה על חיי.

במהלך התהליך זיהיתי את החסמים והתחושות השליליות ולמדתי איך לנהל אותם במקום שהם ינהלו אותי. מה שמוביל אותי להיות מחוייב לתוצאות שאני רוצה להשיג בחיי להשיג אותן.

למדתי לשנות אמונות ותפיסות מגבילות על חיי שנתפסו בעיניי כאמת, מה שהוביל אותי להבנה שאני מלך העולם. זה מתבטא בעיסוק שלי, בעבר הייתי חושש לבצע משימות ולהביע את דעותיי בעבודה.

תוך כדי התהליך למדתי להאמין בעצמי, הפכתי לאמיץ, בעל תעוזה, לראות את המטרה ולהתחייב להשיגה. אני מרגיש מוערך ושווה בעיני עצמי וגם בעיני אחרים. קודמתי לתפקיד ראש צוות ואני שואף ליותר.

במשפחתי, נשוי+2, הפסקתי לקטר, לדרוש ולהיות אטום, אני מקבל אותם כמות שהם, למדתי לדבר רגש, איך מרגיש לי. זה עוצמתי וזה יוצר הבנה ופתיחות לקשר חזק יותר. הקונפליקטים כמעט ונעלמו.

ההבנה הכי גדולה שלי בתהליך זה שסוף סוף הבנתי שאני טוב, אלוף, תותח. הפסקתי לתת פרשנות שלילית על עצמי בעיקבות אירועים שקורים בחיים, מה שעיכב אותי להתקדם בחיים ויצר בחיי תקיעות.

מרגשת אותי ההחלטה לעבור את התהליך כי היום אני מבין שזאת ההחלטה הכי חשובה שלקחתי על עצמי בחיים. מרגיש שהשתחררתי מהכלא של עצמי.

אני ממליץ בחום לעבור את התהליך לכל מי שמרגיש תקוע בחייו, לא מרוצה מהתוצאות וחיי בתחושה של החמצה, כעס, תסכול, חוסר בטחון.

שושי לימדה אותי להיות מחוייב לשינוי אמיתי בי. האימון היה לי מאתגר, מדהים, הועבר במקצועיות, סבלנות והבנה של המקום שבו אני נמצא.

שושי מאמנת מחויבת, נתנה מעצמה 100%, ליוותה אותי לאורך כל התהליך והייתה זמינה תמיד לכל בעייה או שאלה שהתעוררה בין האימונים.

תהליך האימון שלה מעורר השראה ויוצר תוצאות בשטח.

אני באופן אישי מודה לך מאוד על התהליך, מרוצה מאוד מהתוצאות, מתכוון להמשיך לגדול, לצמוח ולהתפתח.

בניית אתרים - טואול