054-2284084


למי מיועד התהליך?

לכל אדם  שרוצה ליצור שינוי בחייו
לשכירים ועצמאים, מנהלים בכל הדרגים, בעלי מקצועות חופשיים, כאלה שכבר עשו דבר או שניים בחיים וגם למדו דבר או שניים, ומרגישים שהם לא נמצאים במקום שחלמו להיות. למי שחשוב לו לממש את היכולות שלו וליצור תוצאות בלתי רגילות, בכל תחום מתחומי חייו. 

מה יחודי בתהליך קואצ'ינג זה?

  • הוא באמת עובד! אני מקיימת את מה שמבטיחה ומבטיחה רק מה שמסוגלת לקיים.
  • אני מקבלת רק את מי שאני יודעת לקחת אותו לאן שהוא רוצה להגיע, ואני  בודקת את זה לפני התהליך.
  • אני יודעת שמה שחשוב לך זה תוצאות, לא דיבורים. לכן אין אצלי תאוריות, אלא תהליך תכליתי, יישומי, פרקטי, מהרגע הראשון ועד האחרון.
  • אקנה לך מיומנויות חדשות, שאין למרבית האנשים, המאפשרות לך ליצור כל שינוי בקלות. הן נשארות איתך לנצח.
  • אין אפשרות לבזבז איתי זמן וכסף: אימון איתי היא חוויה משנה חיים ואיכות חיים בשני תנאים, יש בך 100% פתיחות ללמוד ו-100% מחויבות.
  • אכפת לי ממך באמת. הצלחתך חשובה לי באמת. לכן אני זמינה עבורך בין המפגשים, בטלפון ובמייל.

מתי והיכן זה קורה?

התהליך מתקיים במתכונת של פגישה אישית, אחת לשבוע, כל פגישה בת שעה וחצי, בתל אביב. התהליך מכוון תוצאה ונמשך כל עוד הוא משרת אותך, מסתיים כאשר מיצית אותו. תהליך ממוצע נמשך חודשים ספורים.

מה ההשקעה?

כמה שווים חיים מלאי סיפוק, משמעות ואושר? אין לכך מחיר, אבל לאימון איתי יש. התהליך איתי הינו חוויה לימודית, חשובה ומשמעותית להמשך החיים. התהליך כרוך בהשקעה כספית. ההשקעה קטנה לעומת מה שתפיק בסיום התהליך להמשך החיים.

איך זה עובד?

  • לאחר קבלת הפניה שלך דרך ה'צור קשר' כאן, אזום איתך שיחה טלפונית קצרה שמטרתה לבדוק שמעניין לנו להכיר יותר.
  • הצעד הבא יהיה מילוי שאלון. לאחר שאקבל אותו אליי מלא, אזום איתך שיחה קצרה נוספת, ואם נראה שנכון לנו, נתאם לנו פגישת הכרות.
  • פגישת הכרות היא בת שעה וחצי, כרוכה בתשלום, המתקיימת בת"א. היא מאפשרת לך כמה דברים: לחדד את הבעיות והאתגרים העומדים בפניך, להבין מה זה בכלל תהליך האימון הזה, מה הוא מאפשר לך ומה נדרש כדי להפיק ממנו מקסימום תועלת. בנוסף, בפגישה אלמד אותך להגדיר תוצאה שברצונך להפיק ממנו, כי אני מקבלת רק את מי שאני יודעת לקחת אותו לאן שברצונו להגיע.

איך אדע שתהליך קואצ'ינג זה מתאים לי?

 גם אני לא יודעת. הדרך היחידה לדעת היא לשלוח פניה מפורטת דרך ה'צור קשר' כאן, כדי להתניע את תהליך ההכרות. בסופו שנינו נדע.

הייתי כבר בטיפול פסיכולוגי שלא עזר, למה שהתהליך הזה יעזור?

קואצ'ינג הוא לא טיפול משום סוג ואיננו דומה לטיפול פסיכולוגי בשום צורה ואופן. מדובר בשני תחומים שונים לחלוטין בתפיסה, בגישה ובכלים שנעשה בהם שימוש. הניסיון שלי מול מספר גדול מאוד של מאומנים מלמד, שהכלים מעולם האימון מאפשרים ליצור שינוי עמוק, משמעותי, מהר יחסית ושנשאר איתך לשארית ימיך.

עשיתי בעבר אימונים שלא עזרו, למה שזה יעזור?

קואצ'ינג איתי איננו דומה לשום דבר שפגשת בעבר בשום מובן. מדובר בשיטת האימון האפקטיבית ביותר. המאפשר ליצור תוצאות כאלה, באופן קל, פשוט ומהנה, ללא חשש, פחד וללא שום אפשרות להיכשל!

מי מבטיח לי שזה יעזור לי?

בתהליך קואצ'ינג איתי אין שום אפשרות לבזבז זמן או כסף. מי שמביא איתו 100% פתיחות ומחויבות, החיים ואיכות החיים שלו ישתנו לבלי היכר. יש מאחורי קבלות שמוכיחות את זה. מי שלא מסוגל להביא את זה, אפרד ממנו באהבה. התהליך הזה לא מתאים לכל אחד, ואנחנו בוחרת  את הלקוחות שלי בדיוק כמו שהם בוחרים אותי. אימון נכשל משתי סיבות: או שאין תלמיד או שאין מורה. באימון שלך איתי יש מורה מצוינת. אם יש תלמיד כזה, תפגוש תוצאות שלא דמיינת שאפשריות עבורך. כדי לבדוק שאנחנו נכונים זה לזה עליך להתחיל את התהליך במילוי פניה מפורטת דרך ה'צור קשר'.

ומה קורה אם התחלתי ואני מגלה שזה לא בשבילי?

באפשרותך לפרוש בכל שלב.

בניית אתרים - טואול